Podnikateľom v problémoch poskytneme bezplatné marketingové služby

V súvislosti s aktuálnou epidémiou Covid-19 a mimoriadnou situáciou do ktorej sa dostali živnostníci, malé a stredné firmy na Slovensku, sme sa rozhodli, že dotknutým podnikateľom poskytneme bezplatný marketing.

Uvedomujeme si, aké náročné je pre malé firmy prežiť čo i len niekoľko dní so zavretým obchodíkom, ak je to jediný zdroj príjmu v domácnosti. Alebo aké ťažké je preklenúť obdobie, keď zákazky a objednávky prestali od zákazníkov chodiť zo dňa na deň.

Pomôžeme 3 firmám/živnostníkom

Epidémia koronavírusu postihla takmer všetkých podnikateľov a dotkla sa aj nášho segmentu marketingu a reklamy. Avšak vieme, ža mnohí podnikatelia sú na tom ešte horšie ako naša malá agentúra, ktorej vypadla časť zákaziek.

Preto sme sa v našej marketingovej agentúre Mavio Media rozhodli poskytnúť bezplatný marketing 3 živnostníkom, malým a stredným firmám, ktoré sa nachádzajú v problémoch (zavretá prevádzka, obchod, hroziace prepúšťanie zamestnancov, neschopnosť platiť účty či iné existencionálne problémy).

Ak máte záujem o takúto formu marketingovej podpory, pošlite nám mail na adresu: jaro@maviomedia.sk a uveďte v ňom prosím názov vašej firmy, predmet podnikania, situáciu v ktorej sa nachádzate a s čím konkrétne potrebujete pomôcť.

Podľa našich možností sa vám budeme snažiť pomôcť jedným z nasledujúcich spôsobov:

  • poskytneme vám bezplatné marketingové konzultácie
  • nastavíme vám krízovú online marketingovú stratégiu
  • pomôžeme vám so správou sociálnych sietí

Naša agentúra Mavio Media sa špecializuje na tvobru marketingových stratégií, consulting a firemné vzdelávanie.

Medzi našich aktuálnych klientov alebo tých, ktorým sme pomohli v minulosti patrí napríklad: Hotel Zerrencpach, Komenského inštitút, Učiteľ Slovenska, The Žurnál, WocaBee, TV Hronka, TV Rimava, miss+ či Academy of coffee.

Jaroslav Dodok, konateľ spoločnosti.